Lediga jobb

Kommunen är Lidköpings största arbetsgivare. Vi erbjuder ett stort antal tjänster inom olika yrkesområden. Under respektive tjänst hittar du mer information och där kan du också söka tjänsten digitalt.

Våra lediga tjänster

Vi avböjer vänligt men bestämt samtal från bemannings- och rekryteringsföretag eller försäljare av jobbannonser.

Om du av någon anledning inte kan söka digitalt, ta då kontakt med kontaktpersonen som anges för den aktuella tjänsten.

Har du allmänna frågor om rekryteringar är du välkommen att vända dig till följande kontaktpersoner.

Du är även välkommen att ta kontakt med oss om din fråga gäller praktikplats.

Tf HR-chef

Kontakt

Lena Boman

Tel: 0510-770112

E-post: lena.boman@lidkoping.se

Barn & Skola

Kontakt

Helen Dahl

Tel: 0510-770208

E-post: Helen.Dahl@lidkoping.se

Service

Kontakt

Pia Haglund Zickerman

Tel: 0510-771314

E-post: Pia.HaglundZickerman@lidkoping.se

Kommunstyrelsens verksamheter

Kontakt

Karin Gustafsson

Tel: 0510-771533

E-post: Karin.Gustafsson2@lidkoping.se

Kultur & Fritid och Räddningstjänst

Kontakt

Anna Hendén

Tel: 0510-770172

E-post: Anna.Henden@lidkoping.se

Samhällsbyggnad och Teknisk Service

Kontakt

Marie Törnberg

Tel: 0510-770318

E-post: Marie.Tornberg2@lidkoping.se

Utbildning

Kontakt

Ida Lennartson

E-post: Ida.Lennartson@lidkoping.se

Social Välfärd

Kontakt

Linda Olsson

Tel: 0510-770417

E-post: Linda.Olsson@lidkoping.se

Kontakt

Mia Lindström

Tel: 0510-770216

E-post: Mia.Lindstrom@lidkoping.se

Kontakt

Anna Hendén

Tel: 0510-770172

E-post: Anna.Henden@lidkoping.se

Hjälpte informationen på den här sidan dig?

Tack för ditt svar!

Hur nöjd är du med sidans innehåll?



Hur nöjd är du med sidans innehåll?

Din kommentar blir en allmän handling och kan komma att läsas av andra. Undvik att skicka in känsliga personuppgifter. Vi hanterar alla eventuella personuppgifter enligt GDPR.

Tack för ditt svar!

Hur nöjd är du med sidans innehåll?






Kan du utveckla ditt svar lite mer?

Vi vill gärna att du förklarar vad du saknar eller vad som inte stämmer för att vi skall kunna blir bättre på att ge dig korrekt information. Din kommentar blir en allmän handling och kan komma att läsas av andra. Undvik att skicka in känsliga personuppgifter. Vi hanterar alla eventuella personuppgifter enligt GDPR.

Får vi kontakta dig (frivilligt)?

Skriv in den e-postadress vi kan nå dig på. Vi kontaktar dig enbart om vi behöver ställa kompletterande frågor rörande din feedback ovan.

Har du synpunkter på service och tjänster?

Läs om hur du lämnar synpunkter på kommunens service och tjänster.

Informationen skickas...

Tack för att du hjälper oss att göra kommunens webbplats bättre!

Publicerad:

Senast uppdaterad: